Головна  →  Оголошення  →  19 жовтня 2018

Оголошення ТОВ «АДМ» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ТОВ «АДМ», яке розташоване за адресою: 04073, м. Київ, Подільський район,  вул. Сирецька, буд. 33 повідомляє про намір отримати дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Підприємство належить до 2 групи об’єктів, для яких розробляються документи з обґрунтування обсягів викидів.

Підприємство спеціалізується на виробництві високоякісних алюмінієвих сплавів із алюмінієвого лому.

На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів для отримання Дозволу, згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, установлено, що їх концентрації від стаціонарних джерел не перевищують ГДК.

Згідно зі Звітом з інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, підприємство має 2 організованих стаціонарних джерела викидів, від яких в атмосферне повітря потрапляє 9 найменувань речовин (алюмінію оксид, сірки діоксид, речовини у вигляду суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, заліза оксид, марганцю оксид, хрому оксид, оксид азоту, діоксид азоту та оксид вуглецю) в кількості 0,455691 г/с та 1,815582 т/рік.

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua

Публікація в газеті «Хрещатик»  від 28 вересня  2018 року  № 105(5156)

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук