Головна  →  Новини  →  18 жовтня 2018

День відкритих дверей Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України

День відкритих дверей Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України

З метою популяризації служби за контрактом у лавах Національної гвардії України, а також у військовому резерві, фахівці Подільської районної філії Київського міського центру зайнятості спільно з відділом комплектування НГУ 18 жовтня провели день відкритих дверей Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України. На заході були присутні 9 осіб з числа безробітних, з них 1 учасник АТО.

Представник інтерактивного центру прийому на контрактну службу у Нацгвардію Олександр Шинкаренко докладно розповів присутнім про такі вакансії, як: радіотелеграфіст, начальник варти воєнізованої охорони, водій-інструктор, водій автотранспортних засобів, помічник військового наряду, начальник військового наряду, лікар, інструктор з вогневої підготовки, топограф, такелажник, начальник радіостанції, радіотелефоніст, кухар, діловод, бухгалтер. Також він надав роз’яснення щодо продовольчого та грошового забезпечення, допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, відпусток, постановки на квартирний облік.

По закінченню заходу всім зацікавленим було запропоновано пройти індивідуальну співбесіду для вирішення питання щодо їх можливого працевлаштування.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук