Головна  →  Новини  →  21 вересня 2018

Звітують подільські комунальники (фото)

Звітують подільські комунальники (фото)

З 14 до 20 вересня працівники комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва» продовжували виконувати роботи з ремонту та благоустрою в балансових будинках, на прибудинкових територіях та в місцях загального користування.

Так, за звітний період комунальники виконали роботи

- з ремонту:

  • ганків за адресами: вул. Маршала Гречка, 12д, вул. Осиповського, 9 ( 1 під.);
  • ігрового елементу дитячого майданчика за адресою: просп. Георгія Гонгадзе, 3-Б;
  • лав для відпочинку за адресою: вул. Стеценка, 2-А;
  • кодового замку на вхідних дверях за адресою: вул. Турівська, 12;
  • покрівель за адресами: вул. Хорива, 18/10, вул. Галицька, 7, 11, вул. Тираспільська, 43, вул. Стеценка, 4-А
  • зливостічних систем за адресами: вул. Ярославська, 47/29-А, вул. Спаська, 11, вул. Копилівська, 2.

Також комунальники виконали роботи по заміні ковша сміттєзбірника за адресами: вул. Валківська, 5, вул. Олени Теліги, 51; по склінню вікон на техповерхі за адресою: вул. Копилівська, 2; по склінню вікон на сходовій клітині за адресою: вул. Верхній Вал, 37/20; по закриттю дверей до підвального приміщення за адресою: вул. Волоська, 18; по встановленню ручок та пружин на двері на сходових клітинах за адресами: вул. Мостицька, 12, вул. Вишгородська, 47-А, 47-В, пров. Квітневий, 8.

Генеральне прибирання сходових клітин цього тижня провели за адресами: вул. Оболонська, 41, вул. Нижній Вал, 23-Б, вул. Олексія Терьохіна, 14-А, вул. Кирилівська, 121/2, просп. Правди, 3, вул. Наталії Ужвій, 4-Г, вул. Галицька, 16, просп. Василя Порика, 5, 18, вул. Маршала Гречка, 8, вул. Маршала Гречка, 26, просп. Свободи, 28, вул. Червонопільська, 3-А, вул. Червонопільська, 21, вул. Світлицького, 24-А.

Видалення зелених насаджень працівники дільниць виконали за адресами: просп. Свободи, 1-А, просп. Правди, 88; навантаження та вивезення гілля - за адресами: вул. Кирилівська, 12-Б, вул. Новокостянтинівська, 7, просп. Правди, 80-Б, вул. Тульчинська, 7, вул. Івана Їжакевича,10, пров. Бестужева, 13, 15, 17, 19; навантаження та вивезення ВГВ виконали за адресами: вул. Червонопільська,7, вул. Івана Їжакевича, 4, вул. Бестужева, 20.

У разі якщо у вас виникли питання стосовно утримання будинку та прибудинкової території, що знаходяться на балансі КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва", звертайтеся: вул. Хорива, 36, тел./факс: 425-21-35, e-mail: info@podil.kiev.uа.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук