Головна  →  Новини  →  12 вересня 2018

Віталій Кличко: «Ми пропонуємо киянам долучатися до змін у місті й втілюємо кращі їхні ідеї та пропозиції»

Віталій Кличко: «Ми пропонуємо киянам долучатися до змін у місті й втілюємо кращі їхні ідеї та пропозиції»

15 вересня за результатами голосування будуть визначені проекти киян, які столична влада профінансує в рамках проекту «Бюджет участі». Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо «Київ-98 FM».

«Ідея «Громадського бюджету» проста: кияни пропонують проект для своєї вулиці, району, міста, за нього голосують городяни, а столична влада фінансує його реалізацію. Цього року ми збільшили суму на проекти «Громадського бюджету» в три рази – до 150 мільйонів гривень», – заявив Віталій Кличко.

Кияни до участі в «Громадському бюджеті» подали понад 1100 проектів, що на 30% більше порівняно з минулим роком. За підсумками публічних обговорень до голосування були допущені 940 проектів, серед яких і визначатимуть переможців. Голосування розпочалося 24 серпня та триватиме до 15 вересня.

«Яким має бути, наприклад, той чи інший парк або сквер повинні вирішувати кияни. Але не тільки побажаннями, а й самі мешканці столиці мають долучатися до облаштування, до змін у своєму місті, – підкреслив Віталій Кличко. – Ми будемо робити все, аби створювати умови для участі киян у розбудові міста. І ці зміни будуть і їх відповідальністю», – зауважив мер Києва.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук