Головна  →  Оголошення  →  3 вересня 2018

Оголошення ТОВ «С-ЛОГІСТИКА» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Товариство з обмеженою відповідальністю «С-ЛОГІСТИКА» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, що розташовані за адресою: м. Київ, Подільський район, вул. Кирилівська, 82.

Основним предметом діяльності підприємства є ведення складського господарства.

Підприємство віднесено до другої групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря, та потребує взяття на державний облік за обсягами потенційних викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

З метою отримання Дозволу була проведена інвентаризація викидів забруднюючих речовин та розроблені Документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами нашого підприємства. Після висловлювання побажань, Документи у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, буде надано для затвердження у відповідних Державних органах.

У результаті проведення вищезазначених робіт встановлено, що на території підприємства будуть здійснюватися викиди в атмосферне повітря від трьох стаціонарних джерел. Потужність викидів при експлуатації двох водонагрійних котлів ICI CALDAIE типу REX-F-140, типу REX-F-140, паливо – природний газ, становить  0,304 г/c та 1410,2360 т/рік, без парникових газів (вуглецю діоксид, азоту (1) оксид (N2O), метану) – 2,236 т/рік.

Потужність викидів  при експлуатації резервного котла ДКВ-4-13, робота якого передбачена на природному газі, становить 1,517648 г/с та 550,583455 т/рік, без парникових газів (вуглецю діоксид, азоту (1) оксид (N2О), метану) – 3,483723 т/рік.

Нормативна санітарно-захисна зона для даного виду діяльності не встановлюється. За результатами розсіювання, вклад підприємства в існуючий рівень забруднення атмосферного повітря по всіх речовинах нижчі від допустимих (1 ГДК).

Зауваження та пропозиції надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 226-20-26, ф. 485-19-06, (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Експрес обява» від 31 серпня – 6 вересня 2018 № 33-34 (5253).

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук