Головна  →  Новини  →  30 серпня 2018

Віктор Смирнов прозвітував про роботу Подільської райдержадміністрації в І півріччі 2018 року (фото, відео, презентація)

Віктор Смирнов прозвітував про роботу Подільської райдержадміністрації в І півріччі 2018 року (фото, відео, презентація)

29 серпня в актовій залі Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов прозвітував про роботу районної влади за І півріччя 2018 року.

До участі у заході долучився заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, а також мешканці району, керівники житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, члени Громадської ради при Подільській райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та структурних підрозділів адміністрації.  

Перед початком заходу присутні в залі вшанували хвилиною мовчання українських військових, котрі загинули під Іловайськом у серпні 2014 року.

Під час свого виступу Віктор Смирнов презентував результати роботи райдержадміністрації за півріччя, детально зупинившись на виконання бюджету міста Києва та Програми соціально-економічного розвитку в частині освоєння коштів, де головним розпорядником є Подільська районна в місті Києві державна адміністрація.

«Впродовж І півріччя 2018 року Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією виконувалось 28 бюджетних програм, на які було спрямовано 538 мільйонів 442 тисячі гривень бюджетних коштів, що майже на 25% більше ніж у відповідному періоді 2017 року. Дякуючи чіткій позиції міського голови та депутатського корпусу Київради, фінансування було збільшено на виконання завдань по кожній з основних галузей», - зауважив голова райдержадміністрації. Він зазначив, що пріоритетними напрямками залишається освіта, на яку спрямовано майже 84% всіх видатків району, також доповів громаді про стан справ в сфері житлово-комунального господарства, культури, соціального захисту, спорту, будівництва та інших.

Окремо голова району зупинився на питанні, що стосувалося громадського бюджету. «У 2018 році на реалізації у Подільському районі міста Києва перебувало 12 проектів-переможців бюджету участі на загальну суму 15 мільйонів гривень. Це говорить про високу активність киян, які бажають покращити столицю, виявляють ініціативу та пропонують реалізувати в районі надзвичайно корисні проекти за кошти міського бюджету. 24 серпня стартувало голосування за громадські ініціативи, щиро прошу голосувати, не залишатися осторонь. Це надзвичайно важливо!», - закликав присутніх Віктор Смирнов.

По завершенню звіту голова райдержадміністрації відповів на запитання присутніх щодо діяльності райдержадміністрації, а також подякував Валентину Мондриївському за роботу, яку він проводив на посаді голови.

Детальний звіт про результати роботи Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук