Головна  →  Новини  →  27 червня 2018

26 червня відбулось засідання розширеної робочої групи з розгляду громадських проектів (фото)

26 червня відбулось засідання розширеної робочої групи з розгляду громадських проектів (фото)

До участі у засіданні долучилися  автори проектів Бюджету участі, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які будуть відповідальні за реалізацію громадських ініціатив.

Станом на 26 червня 2018 року в межах реалізації Громадських проектів на 2019 рік у Києві в електронній системі зареєстровано 1160 громадських проектів на суму 774,7 млн грн, з них по Подільському району - 82 проекти на суму 65 млн грн.

«Триває етап збору голосів підтримки громадських ініціатив, відповідні структурні підрозділи проводять їхню експертизу, вносять зауваження до деяких з них та повертають на доопрацювання. Ми даємо можливість авторам відкорегувати свої проекти згідно з вимогами, оскільки кожен з них є важливим для розвитку нашого району», - зауважив Микола Дубовик, який проводив засідання робочої групи.

Наразі 69 проектів зібрали необхідну кількість голосів підтримки за допомогою електронного голосування, допущені до експертизи та публічного обговорення, з них:

- по 25-ти громадських проектах розглянули звіти, надані профільними структурними підрозділами Подільської райдержадміністрації, про аналіз відповідності проектів законодавству та можливість їх реалізації і допущення до голосування;

- 38 проектів розглянули на засіданні робочої групи та передали відповідальним структурним підрозділам для проведення експертизи;

- 6 проектів категорії «Освіта», «Публічний простір», «Громадянське суспільство» та «Екологія» передали на розгляд до міської робочої групи, з подальшим направленням їх на оцінку до департаментів Київської міської державної адміністрації.

Також слід зазначити, що 1 громадський проект самостійно видалений автором та 2 проекти не зібрали необхідну кількість голосів підтримки та відхилені системою автоматично. На етапі електронного збору підписів перебуває ще 10 проектів.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук