Головна  →  Новини  →  14 червня 2018

За день рейду у транспорті виявили 152 безквиткових пасажири

За день рейду у транспорті виявили 152 безквиткових пасажири

Учора, 12 червня, працівники КП «Київпастранс» та Національної поліції провели першу спільну цьогорічну перевірку пасажирів наземного громадського транспорту на наявність проїзних квитків та чинних документів, які дають право на безквитковий проїзд. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

«Під час перевірки на 627 одиницях наземного громадського транспорту було виявлено 152 безквиткових пасажири. Такі перевірки проводитимуться регулярно. При цьому, кожного разу змінюватимуться маршрути та час перевірок», – написав Дмитро Давтян. Він переконаний, що посилити відповідальність пасажирів можна лише через розумний контроль та створення належних умов обслуговування.

«Контроль оплати проїзду – це необхідний захід, який уживають у країнах Європи та всього світу. Статистика щодо безквиткових пасажирів в українській столиці сьогодні більш утішна, ніж у попередні роки, та, на жаль, деяким киянам та гостям міста все ще бракує сумлінного ставлення до оплати проїзду. Спільні рейди працівників КП «Київпастранс» та Національної поліції допоможуть зменшити кількість «зайців» і – за необхідності – захистити працівників підприємства», – зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук