Головна  →  Оголошення  →  24 травня 2018

Оголошення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ПАТ «Малинове»

Приватне акціонерне товариство «Малинове» повідомляє про наміри отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в процесі діяльності адміністративного підрозділу підприємства, що знаходиться за адресою: м. Київ, Подільський район, вул. Петропавлівська, 34.

Одним із предметів діяльності ПрАТ «Малинове»  є надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого майна. Підприємство віднесено до третьої групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря, та не потребує взяття на державний облік за обсягами потенційних викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

З метою отримання дозволу була проведена інвентаризація викидів забруднюючих речовин та розроблені документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  цього підприємства. Після висловлювань побажань, Документи у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, буде надано для затвердження у відповідних Державних органах.

У результаті проведення вищевказаних робіт встановлено, що на території адмінпідрозділу  налічується одне стаціонарне джерело викидів, а саме: труба топкової з двома газовими побутовими котлами. Потужність викидів по підприємству в цілому становить 0,026932 г/с та 55,085 т/рік ( в т.ч. величина викидів  діоксиду вуглецю 54,838  т/рік).

Нормативна санітарно-захисна зона для діяльності підприємства не встановлюється. Відповідно до проведених розрахунків розсіювання при одночасній роботі всіх джерел викидів максимальні розрахункові концентрації у приземному шарі атмосфери в частках ГДК по всім речовинах в зоні впливу підприємства нижчі від допустимих (1ГДК).

Зауваження і пропозиції направляти до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації в м. Києві за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2 тел.(044) 226-20-26, (044) 485-18-95.

Публікація від 18-24 травня 2018 року № 19 (5240) в газеті «Експрес-об’ява».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук