Головна  →  Новини  →  22 травня 2018

Кияни подали на Громадський бюджет 52 проекти

Кияни подали на Громадський бюджет 52 проекти

Триває реєстрація проектів Громадського бюджету-3 на сайті https://gb.kyivcity.gov.ua. Станом на 22 травня активні кияни зареєстрували 52 проекти на загальну суму 31 640 544 грн. Серед проектів переважають ініціативи у сферах освіти (21), громадянського суспільства (6), соціального захисту і спорт (по 5).

Автори та їхні креативні команди планують за кошти міського бюджету облаштувати нові сквери, публічні простори, сучасні лабораторії, ігрові кімнати, бібліотеки та спорткомплекси у школах міста, проводити тренінги з дитячої безпеки та футбольний турнір. Цікаво, що серед зареєстрованих авторів проектів (41 особа) більше жінок – 27 осіб, що складає 66%. А вік активних киян переважно складає 26-35 років (17 проектів, тобто 41%) та 36-45 років (14 проектів або 34%).

Нагадаємо, що реєстрація проектів ГБ-3 на сайті Громадського бюджету триває до 6 червня. За новим Положенням про Громадський бюджет, затвердженим рішенням КМР від 17.07.2018 № 436/4500 (http://kmr.gov.ua/uk/provisions-public-budget), мінімальна вартість проекту становить 50 тисяч гривень, максимальна – 3 мільйони. Обов’язковим є 20%-й резерв у кошторисі.

Проекти можна подавати за напрямами: безпека, дороги і транспорт, комунальне господарство, енергоефективність, культура й туризм, екологія, громадянське суспільство, освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт, ІТ, публічний простір тощо.

Голосування киян за проекти відбуватиметься із 24 серпня до 15 вересня. За його результатами визначать проекти-переможці, які втілять у 2019 році. Загалом на реалізацію громадських ініціатив наступного року із міського бюджету Києва планується виділити 150 мільйонів гривень.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук