Головна  →  Новини  →  22 травня 2018

Кияни подали на Громадський бюджет 52 проекти

Кияни подали на Громадський бюджет 52 проекти

Триває реєстрація проектів Громадського бюджету-3 на сайті https://gb.kyivcity.gov.ua. Станом на 22 травня активні кияни зареєстрували 52 проекти на загальну суму 31 640 544 грн. Серед проектів переважають ініціативи у сферах освіти (21), громадянського суспільства (6), соціального захисту і спорт (по 5).

Автори та їхні креативні команди планують за кошти міського бюджету облаштувати нові сквери, публічні простори, сучасні лабораторії, ігрові кімнати, бібліотеки та спорткомплекси у школах міста, проводити тренінги з дитячої безпеки та футбольний турнір. Цікаво, що серед зареєстрованих авторів проектів (41 особа) більше жінок – 27 осіб, що складає 66%. А вік активних киян переважно складає 26-35 років (17 проектів, тобто 41%) та 36-45 років (14 проектів або 34%).

Нагадаємо, що реєстрація проектів ГБ-3 на сайті Громадського бюджету триває до 6 червня. За новим Положенням про Громадський бюджет, затвердженим рішенням КМР від 17.07.2018 № 436/4500 (http://kmr.gov.ua/uk/provisions-public-budget), мінімальна вартість проекту становить 50 тисяч гривень, максимальна – 3 мільйони. Обов’язковим є 20%-й резерв у кошторисі.

Проекти можна подавати за напрямами: безпека, дороги і транспорт, комунальне господарство, енергоефективність, культура й туризм, екологія, громадянське суспільство, освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт, ІТ, публічний простір тощо.

Голосування киян за проекти відбуватиметься із 24 серпня до 15 вересня. За його результатами визначать проекти-переможці, які втілять у 2019 році. Загалом на реалізацію громадських ініціатив наступного року із міського бюджету Києва планується виділити 150 мільйонів гривень.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук