Головна  →  Новини  →  20 квітня 2018

До Дня довкілля дітям презентували мультфільм про професії, пов’язані з природою (фото)

До Дня довкілля дітям презентували мультфільм про  професії, пов’язані з природою (фото)

Щороку третьої суботи квітня українці святкують день навколишнього середовища або «День довкілля». Це чудовий привід для того, аби згадати, що ми маємо жити у синергії з природою, захищати її від шкідливого техногенного впливу. Саме такі серйозні теми у п’ятницю, 20 квітня, в Універсальній публічній бібліотеці Подільського району № 11 обговорювали маленькі учні школи № 45. Фахівці з профорієнтації Подільської районної філії Київського міського центру зайнятості презентували дітям мультиплікаційний фільм про професії, пов’язані з природою, захистом навколишнього середовища. Першокласники безпомилково визначили, ким працюють герої мультфільму: лікар, еколог, озеленювач, квітникар, зоотехнік. Вони запевняли, що стануть на подібний шлях у майбутнього, берегтимуть довкілля.

Такі заходи зароджують світлі наміри у серцях дітей, а для когось з них стануть першим правильним орієнтиром у професійному майбутньому. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук