Головна  →  Новини  →  13 березня 2018

До уваги сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (фото)

До уваги сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (фото)

Подільський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає послуги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах у вирішенні життєвих проблем, які вони не в змозі подолати за допомогою власних засобів та можливостей. З метою взаємодії суб’єктів соціальної роботи в напрямку здійснення якісної допомоги сім’ям під головуванням заступника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктора Смирнова провели чергове засідання комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах за участю представників центру, служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, управління охорони здоров’я, управління освіти. На розгляд комісії винесли соціальні історії 19 родин.

8 сімей взяті під соціальний супровід фахівцями із соціальної роботи центру.

Сім’ї, які мешкають в Подільському районі та опинилися в складних життєвих обставинах, можуть звертатись за допомогою до фахівців із соціальної роботи, які не залишаться байдужими до чужих проблем, а нададуть кваліфіковану допомогу, соціальні послуги, консультації юриста, психолога. Адреса Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул. Мостицька, 20, телефони: 460- 61- 29, 460-99-22, 462-00-82. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук