Головна  →  Новини  →  21 лютого 2018

Валентин Мондриївський поспілкувався з подолянами під час особистого прийому (фото)

Валентин Мондриївський поспілкувався з подолянами під час особистого прийому (фото)

20 лютого голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський поспілкувався з подолянами під час особистого прийому.

До нього звернулась мешканка будинку, що на вул. Межовій, щодо надання житлової площі по пільговій категорії, як дитині-сироті. Стосовно прискорення надання житла по пільговій категорії звертався і подолянин, який мешкає на просп. Правди.

Мешканці будинку з вул. Мостицької прийшли до голови райдержадміністрації також щодо житлового питання. Зокрема, їх цікавило поліпшення житлових умов багатодітної родини відповідно до чинного законодавства.

Питання щодо розподілу житлової площі порушували подоляни, що проживають на вул. Наталії Ужвій. Чоловік та жінка працюють двірниками з 2002 року і просили прискорити вирішення житлового питання.

Всього поспілкуватися прийшло 6 осіб.

За результатами особистого прийому зареєстровані відповідні звернення. Стосовно всіх порушених питань Валентин Мондриївський дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації детально розглянути звернення громадян та допомогти у вирішенні проблемних питань.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук