Головна  →  Новини  →  14 лютого 2018

Актуальні питання життєдіяльності району обговорили під час апаратної наради у Подільській райдержадміністрації (фото)

Актуальні питання життєдіяльності району обговорили під час апаратної наради у Подільській райдержадміністрації (фото)

13 лютого в Подільській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств району.

На початку засідання голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський акцентував увагу присутніх  на трагедії, яка сталася на будівництві, і в результаті якої загинув школяр.

"Оскільки зараз школи закриваються на карантин у зв’язку із підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ, необхідно поговорити з батьками, щоб по можливості не залишати дітей вдома без нагляду. Крім того, прошу інформувати керівників навчальних закладів району щодо необхідності провести роз’яснювальну роботу серед школярів щодо заходів безпечного поводження після уроків", - дав доручення голова райдержадміністрації.

Крім того, він звернув увагу присутніх на необхідність контролювати стан доріг та вулиць району, вчасно посипати їх піско-соляною сумішшю для запобігання травмуванню людей та  дорожно-транспортним пригодам.

Також у ході засідання заступник голови райдержадміністрації Віктор Смирнов повідомив, що у районі збільшилась кількість дітей хворих на грип. У зв’язку з цим 12 шкіл повністю закриті на карантин. Стосовно захворювання на кір, то ситуація є контрольованою, не спостерігається збільшення кількості хворих.

Підбивши підсумки засідання, голова райдержадміністрації надав відповідні протокольні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук