Управління праці та соціального захисту населення

Відділ соціальних програм 

Адреса: вул. Ярославська 31-Б, каб. № 201, телефон: (044) 425-88-42

Начальник відділу: Абакумова Тетяна Юріївна

Години прийому:
Понеділок - 8:00 – 17:00 
Вівторок - 9:00 – 16:00
Середа - 8:00 – 19:00
Четвер - 9:00 – 16:00
П’ятниця - 9:00 – 12:00
Обідня перерва 13:00 – 13:45

Основні напрямки роботи відділу соціальних програм 

Реалізація в районі міських програм соціального напрямку.

Організація прийому громадян з питань призначення щомісячної адресної матеріальної допомоги киянам – учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, киянам – членам сімей учасників бойових дій та військовослужбовців, які загинули (померли) чи пропали безвісті на території Республіки Афганістан, призначення зазначеної допомоги.

Здійснення контролю за виконанням рішень Київської міської ради та доручень Київської міської державної адміністрації стосовно надання всебічної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Організація роботи Міжвідомчої координаційної комісії по роботі з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (за необхідністю).

Організація прийому громадян з питань виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, а також інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції.

Організація прийому громадян з питань призначення одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих під час участі у масових акціях громадського протесту, які відбулись у період з 21.11.2013 по 21.02.2014, а також особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження, тілесні ушкодження середньої тяжкості та легкі тілесні ушкодження під час зазначених подій.

Призначення щомісячної адресної матеріальної допомоги для покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих під час участі у масових акціях громадського протесту, які відбулись у період з 21.11.2013 по 21.02.2014, та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, які користуються пільгами згідно з чинним законодавством.

Підготовка проектів розпоряджень, протоколів, наказів тощо з метою організації та проведення заходів з нагоди відзначення державних, релігійних свят та пам'ятних дат. Направлення аналітичних матеріалів по проведенню заходів до Київської міської державної адміністрації, Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), КП «НДІСЕП».

Організація роботи у напрямку співробітництва Подільської районної в місті Києві державної адміністрації з громадськістю.

Організація прийому громадян з питань надання одноразової адресної матеріальної допомоги, проведення безоплатного капітального і поточного ремонту квартир осіб, які мають право на таку пільгу, надання направлень на безоплатну правову допомогу та на отримання безкоштовної стоматологічної допомоги.

Організація роботи комісії щодо прийняття рішень про надання одноразової адресної матеріальної допомоги та її розмір, створеної при Управлінні праці та соціального захисту населення.

Організація роботи комісії з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (при наявності відповідного фінансування).

У своїй роботі відділ керується Конституцією України, Законами України, постановами Верховної ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голів Київської міської та районної державних адміністрацій, наказами Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Положенням про Управління праці та соціального захисту населення.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян