Головна  →  Адміністрація  →  Структурні підрозділи  →  Управління освіти

Начальник управління

Васіна Марина Володимирівна

425-04-77

каб. 415

 

Заступник начальника управління-завідувач сектору фінансово-економічного та кадрового забезпечення закладів освіти

Корнієнко Вікторія Іванівна

425-21-06

каб.418

Приймальня

Секретар

Мохаммад Інна Миколаївна

425-04-77ф

каб.415

 

АСКОД

Ягодіна Наталія Вадимівна

425-04-77ф

каб.415

Головний спеціаліст-юристконсульт

Лютий Денис Сергійович

425-31-60

каб.431

Структурні підрозділи:

Відділ фінансово-економічного та кадрового забезпечення закладів освіти

Головний спеціаліст

Пятковська Анна Олегівна

425-31-60

каб.431

Головний спеціаліст

Боровик Юлія Олегівна

463-75-85

каб.437

Відділ з питань загальної середньої та дошкільної освіти

Начальник відділу

Кулагіна Валентина Миколаївна

425-01-45

каб.417

Головний спеціаліст

Олейник Ірина Андріївна

463-59-76

каб.417

Головний спеціаліст

Електронна черга

Кузьменко Олена Миколаївна

463-70-27

каб.430

Відділ з виховної роботи та безпеки життєдіяльності

Начальник відділу

Кузьменко Валентина Миколаївна

425-25-66

каб.437

Головний спеціаліст

Шевцова Жанна Михайлівна

463-75-85

Головний спеціаліст

Сухоярська Інна Іванівна

Районний науково-методичний центр

e-mail:podol-metod@ukr.net

Директор

Воробей Світлана Йосипівна

463-67-59

каб.431а

Заступник директора

Сидорчук Анна Володимирівна

425-15-02

каб.431а

Методист з кадрових питань

Власенко Олександра Валентинівна

425-31-60

каб.431

Методист з питань організації олімпіад

Алексєєнко Ірина Олександрівна

425-15-02ф

каб.431а

Методист з інклюзивного навчання

Зимовченко Вікторія Валеріївна

Методист з російської мови та зарубіжної літературиСвятенко Олексій Пилипович

Методист з питань початкової освіти

Терещенко Олена Василівна

Методист з предметів художньо-естетичного циклу та бібліотечного фонду

Бучина Олена Феліксівна

Методист психологічної служби

Луценко Олена Володимирівна

Методист з української мови та літератури

Ярош Вікторія Олександрівна

Методист з фізичного виховання

Потьомкіна Ірина Генріхівна

Методист з предметів суспільно-гуманітарного циклу

Лоха Людмила Олексіївна

425-15-02ф

каб.431а

Методист з математики та інформатики

Луцак Вадим Васильович

Методист з предмету «Захист Вітчизни»

Лисаченко Володимир Васильович

Методист з фізики та астрономії

Сіпій Володимир Володимирович

Методист з предметів іноземної філології

Габора Людмила Іллівна

Методист з питань експертизи, контролю та нормативно-правового забезпечення навчально-виховного процесу

Головач Галина Іванівна

463-59-76

каб.417

Методисти з питань дошкільної освіти

Пешко Світлана Михайлівна

425-00-96ф

каб.430

Тищенко Людмила Олексіївна

Таран Наталія Олександрівна

468-01-45

Група централізованого господарського обслуговування закладів освіти

В.о. начальника

Шевчишин Віталій Ярославович

425-31-18

каб.435

Провідний спеціаліст

Сущенко Олег Анатолійович

Інженер І-ї категорії

Вольніченко Володимир Пилипович

Інженер ІІ-ї категорії

Квашук Олександр Якович

 

каб.435

Секретар

Юрченко Юлія Володимирівна

463-71-18

каб.435

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер

Олійник Ольга Михайлівна

425-31-04ф

каб.416

Заступник головного бухгалтера

Султанова Інна Вікторівна

463-75-69

каб.428

Керівник економічного відділу

Клочай Альона Володимирівна

425-89-12

каб.428

Керівник фінансового відділу

Остапенко Оксана Володимирівна

425-03-69

каб.428

Керівник матеріального відділу

Зубарєва Ольга Володимирівна

463-62-89

каб.434

Керівник відділу нарахування заробітної плати

Крюковська Катерина Іванівна

463-75-76

каб.432а

Керівник відділу харчування

Скуратовська Валентина Федорівна

425-89-11

каб.436

Група з проведення державних закупівель

e-mail: podil_zakypivli@ukr.net

 

425-53-81

каб.436

Апекіна Анна Вікторівна

Овчаренко Жанна Євгенівна

425-41-03

Довгун Ірина Володимирівна

Група нарахування батьківської плати

 

Кірік Наталія Петрівна

425-89-13

каб.419

 

Бабич Валентина Василівна

Архів

Завідуюча

Марчук Ніна Іванівна

463-45-35

Гімназія № 34 «Либідь»
вул. Межова, 22 

Районна організація профспілки працівників освіти і науки

Голова профспілки

Ткач Галина Володимирівна

425-31-62ф

каб.430а

Бухгалтер

Бойко Тетяна Йосипівна

Інклюзивно-ресурсний центр № 7

Директор

Нікітюк Ольга Олександрівна

462-50-55

пров. Цимлянський, 2

Управління підпорядковується

Заступнику голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань та соціального захисту населення

Адреса

04071, м.Київ-71, вул. Введенська, 35

Е-mail

osvita_podilrda@kmda.gov.ua

Часи роботи:

понеділок – четвер з 9.00 до 18.00

п’ятниця з 9.00 до 16.45

перерва з 13.00 до 13.45

Графік прийому громадян

четвер з 15-00 до 18-00

Положення про управління

(завантажити)

(посадова інструкція начальника управління)

 

Штатний розпис управління освіти на 2016 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління інформує:

Заклади освіти району

Електронна система запису до дошкільних навчальних закладів 

Інклюзивно-ресурсний центр

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук



Звернення громадян