Начальник управління освіти | Сидоренко Олексій Миколайович | 425-42-21 | каб. 415 |
| Години прийому: четвер з 14-00 до 17:00 |
|
|
Заступник начальника управління — начальник відділу з питань загальної середньої та дошкільної освіти | Кулагіна Валентина Миколаївна | 425-01-45 | каб. 417 |
Заступник начальника управління — | Лютий Денис Сергійович | 425-21-06 | каб.418 |
Приймальня | |||
Секретар |
| 425-04-77 425-42-21 | каб. 415а |
АСКОД | Ягодіна Наталія Вадимівна | ||
Структурні підрозділи | |||
Відділ юридичного та кадрового забезпечення | |||
Начальник відділу | Лютий Денис Сергійович |
425-21-06
|
каб.418
|
Головний спеціаліст | Пятковська Анна Олегівна | ||
Головний спеціаліст | Власенко Олександра Валентинівна | 425-31-60 |
каб.431 |
Головний спеціаліст | Архипова Вікторія Олександрівна | ||
Головний спеціаліст |
| ||
Відділ з питань загальної середньої та дошкільної освіти | |||
Начальник відділу | Кулагіна Валентина Миколаївна | 425-01-45 | каб. 417 |
|
|
| |
Головний спеціаліст |
|
| каб. 430 |
Головний спеціаліст | Власова Віра Іванівна | 463-70-27 | |
Відділ з виховної роботи та безпеки життєдіяльності | |||
Начальник відділу | Кузьменко Валентина Миколаївна | 425-25-66 |
каб. 437 |
Головний спеціаліст | Шевцова Жанна Михайлівна | 463-75-85 | |
Головний спеціаліст | Сухоярська Інна Іванівна | ||
Головний спеціаліст | Лісниченко Анастасія Петрівна | ||
Відділ інформаційно-аналітичного та документального забезпечення | |||
Начальник відділу |
|
|
|
Провідний інспектор | Пешко Світлана Михайлівна | 425-00-96 | каб. 430 |
Провідний інспектор | Головач Галина Іванівна | 463-59-76 |
каб. 417 |
Провідний інспектор | Шаміна Олена Георгіївна | 463-59-76 | |
Провідний інспектор | Тищенко Людмила Олексіївна | 463-70-27 | каб. 430 |
Група централізованого господарського обслуговування закладів освіти | |||
Начальник | Шевчишин Віталій Ярославович | 425-31-18
|
каб. 433 |
Фахівці | Левченко Аліна Володимирівна | ||
Поліщук Вікторія Віталіївна | |||
Молодченко Вікторія Вікторівна | |||
Провідний інженер | Сущенко Олег Анатолійович | ||
Інженер І-ї категорії | Вольніченко Володимир Пилипович | ||
Квашук Олександр Яковлевич | |||
Централізована бухгалтерія | |||
Головний бухгалтер | Олійник Ольга Михайлівна | 425-31-04 | каб.416 |
Заступник головного бухгалтера | Султанова Інна Вікторівна | 463-75-69 |
каб. 428 |
Керівник економічної групи | Король Олена Вікторівна | 425-89-12 | |
Керівник фінансової групи | Федоренко Жанна Миколаївна | 425-03-60 | |
Бухгалтер І категорії | Юдахіна Анна Володимирівна | 425-53-81 | каб. 436 |
Керівник матеріальної групи | Гоненко Евеліна Леонідівна | 425-15-05 | каб. 434 |
Спеціаліст із земельних питань | Сезіна Інна Сергіївна | ||
Керівник групи заробітної плати | Скрипаченко Леся Зінов’ївна | 425-32-05 | каб. 432 |
Керівник групи харчування | Скуратовська Валентина Федорівна | 425-89-11 | каб. 436 |
Бухгалтер І категорії | Мурава Ірина Петрівна | 425-53-81 | |
Група з проведення державних закупівель | |||
Фахівці групи | Апекіна Анна Вікторівна | 425-15-02 |
каб.431а |
Овчаренко Жанна Євгенівна | |||
Довгун Ірина Володимирівна | |||
Мєджидова Світлана Віталіївна | 425-31-18 | каб. 433 | |
Група нарахування батьківської плати | |||
Бухгалтер І категорії | Кірік Наталія Петрівна | 425-89-13 | каб.419 |
Танюк Олена Василівна | |||
Архів | |||
вул. Білицька, 55 (санаторна школа-інтернат № 19)( Вт. 8.30-12.00 Чт. 13.00-15.30 | Бордюг Тетяна Василівна | (093) 537 06 57 |
|
| |||
Районна організація профспілки працівників освіти і науки | |||
Голова профспілки | Ткач Галина Володимирівна | 425-31-62 | каб. 430а |
Управління інформує:
Електронна система запису до дошкільних навчальних закладів