Головна  →  Адміністрація  →  Інформація громадянам  →  Стратегія розвитку Києва до 2025 року

Проект із розробки Стратегії розвитку Києва до 2025 року ініційовано Київською міською державною адміністрацією. Для реалізації проекту створено консорціум, до якого входять Фонд, консалтингова компанія The Boston Consulting Group, Інститут економіки та прогнозування НАН України, Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України, Центр Разумкова, НДІ соціально-економічного розвитку міста, Інститут генерального плану м. Києва.

Фонд був запрошений владою Києва до участі у розробленні стратегії розвитку столиці, оскільки в нього вже є досвід успішного розроблення та реалізації стратегій економічного розвитку регіонів і міст України, зокрема Донецької та Дніпропетровської областей і міста Львова. Фонд узяв на себе основне фінансування проекту.

Компанію BCG було обрано за результатами конкурсу, проведеного Фондом за участі КМДА серед провідних міжнародних консалтингових компаній. BCG має величезний досвід реалізації аналогічних проектів у різних сферах міського розвитку по всьому світу: у Західній і Східній Європі, Північній і Південній Америці, Близькому Сході, Африці, СНД.

Крім того, Світовий банк від імені міжнародної організації Cities Alliance надав грант  для підтримки цього проекту.

Вищим органом управління проектом є Громадська рада, до складу якої увійшли співробітники міської та центральної влади, представники великого та малого бізнесу, міжнародних організацій, відомі українські експерти, діячі науки, культури та спорту, представники молодіжних організацій та ЗМІ.

У результаті проекту буде розроблено Стратегію розвитку міста до 2025 року, яка включатиме бачення майбутнього Києва, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, а також ключові ініціативи для їх досягнення та план реалізації.

Виробленню стратегічних рекомендацій передує ретельна та всебічна діагностика поточного стану міста та думки рядових городян і експертів. Діагностика проводиться шляхом опитування лідерів громадської думки, серед яких представники всіх сфер життєдіяльності міста. За результатами проведених зустрічей з експертами відзначається погодженість їхніх позицій стосовно пріоритетних секторів і проблемних аспектів розвитку міста. Крім цього, з метою комплексного аналізу думка експертів доповнюється побажаннями мешканців і гостей столиці щодо перспектив розвитку Києва. Прогягом лютого-березня 2011 р. було проведено опитування більш ніж 1600 рядових мешканців Києва та прилеглих територій.

У рамках проекту було розроблено презентацію "Стратегія розвитку Києва до 2025 року". Презентацію в форматі .pdf можна завантажити для ознайомлення українською чи англійською мовою.

Завантажити презентацію "Стратегія розвитку Києва до 2025 року" (архів zip файлу у форматі .pdf, укр.)

Download presentation "Kyiv 2025 Development Strategy" (.zip, .pdf, en.)

На сайті Київської міської державної адміністрації є можливість ознайомитись з проектом докладніше.

З результатами реалізації Стратегії розвитку м.Києва до 2025 року можна ознайомитись, переглянувши презентацію у вигляді відеороліку за посиланням http://www.ex.ua/view/71018783

Версiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Мапа ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ на території міста Києва

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 21.12.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Інвестиційне меню об'єктів оренди державної власності в місті КиєвіЗвернення громадян