Головна  →  Про Поділ  →  Відомості про район  →  Підприемства Подільського району  →  Спеціалізоване металургійне підприємство ТОВ «АДМ»

Спеціалізоване металургійне підприємство ТОВ «АДМ»  вже понад 15 років працює на ринку алюмінієвих сплавів. За цей час підприємство подолало довгий шлях від невеликого металургійного підприємства до одного з ведучих гравців на ринку алюмінієвих сплавів та здобуло репутацію стабільного та надійного партнера.

Продукція ТОВ «АДМ» використовується в багатьох галузях виробництва, серед  яких: машино- та приладобудування, виготовлення посуду та інші.

Можливість виготовляти якісні алюмінієві сплави нам дає встановлене високоякісне обладнання, серед  якого: газова піч, електропечі, різноманітне обладнання для підготовки алюмінієвого лому до переплаву. В 2009 співпрацюючи з EMP technologies (Велика Британія) ТОВ «АДМ» провело роботу по реконструкції газової печі та встановленню додаткового обладнання, що дозволило нам ще більше підняти  якість наших сплавів та оптимізувати процес їх виробництва.

На підприємстві ведуться роботи по створенню ливарного цеху, що дозволить розширити асортимент продукції підприємства та надасть можливість створити нові робочі місця.

Ще одним важливим кроком в житті нашого підприємства стало впровадження концепції ощадливого виробництва. Яка полягає в постійному прагненні зменшення всіх витрат, до яких відносяться витрати на перевиробництво, на очікування, на непотрібне транспортування, на зайві запаси та інші. З 2010 року на ТОВ «АДМ» впроваджуються деякі інструменти цієї концепції.

На підприємстві працює 80 людей. Кожен рік працівники нашого підприємства проходять навчання та переатестацію для здобуття більш високого рівня професійних знань та виробничої дисципліни.

Всі вищеперераховані фактори дають змогу підприємству бути конкурентоспроможними на ринку алюмінієвих сплавів.

Україна, м. Київ вул. Сирецька, 33, тел: 468 63 68, 432 78 14

 

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян