Головна  →  Адміністрація  →  Установи району  →  Адміністративні органи  →  Подільська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення ФСС з ТВП  →  Розпочато видачу дитячих новорічних подарунків за рахунок коштів Фонду.

Інформація Подільської міжрайонної виконавчої дирекції
Київського міського відділення Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності

Вже традиційним є фінансування Фондом придбання дитячих новорічних подарунків. Зараз у Подільській міжрайонній дирекції Фонду соціального страхування триває видача новорічних подарунків для дітей застрахованих осіб.

Подарунки видаються відповідно до Порядку, затвердженого постановою правління  Фонду від 25.10.2007 року  № 48. Згідно  Порядку застрахована особа (батько, мати, усиновлювач, опікун/піклувальник)  має право отримати за основним місцем роботи в поточному році лише один  новорічний подарунок за рахунок коштів Фонду на дитину, якій станом на 1 січня наступного календарного року не виповнилося 14 років.

Видача новорічних подарунків  міжрайонною дирекцією страхувальникам  здійснюється на підставі довіреності та накладної відповідно до вчасно поданої ними заявки  щодо виділення новорічних подарунків.

У зв’язку з необхідністю проведення процедури державної закупівлі новорічних подарунків Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, просимо і в наступному році заяви подавати до 01 вересня. Несвоєчасне подання заявок унеможливлює їх гарантоване отримання.

Наймані працівники отримують дитячі  новорічні подарунки за  основним місцем роботи.

Особи, які відповідно до закону отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,  також мають право на отримання дитячих новорічних подарунків, оскільки є застрахованими особами відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування (п.2.ст.4 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 8.07.2010 року №2464-VI).

А от особи, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати по догляду за дитиною від трьох до шести років відповідно до медичного висновку і фактично не працюють, не мають права на отримання соціальних послуг, у тому числі дитячих новорічних подарунків, оскільки не є застрахованими особами.

Згідно згаданого Порядку, новорічний подарунок, придбаний самостійно страхувальником або застрахованою особою, за рахунок коштів Фонду не оплачується.

Також продовжується видача путівок для санаторно-курортного лікування працюючих та членів їх сімей на грудень 2013 року за всіма напрямками лікування в санаторіях України.

 

З Новим Роком ВАС! Добра ВАМ та злагоди!

Директор Подільської МВД КМВ ФСС з ТВП О.В.Снозова

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян