Головна  →  Повідомлення  →  Державна податкова інспекція у Подільському районі м. Києва  →  Платникам податку на додану вартість – тимчасове звільнення від ПДВ на деякі товари/послуги.

Постановою Кабміну України від 12.06.2013 № 516, що набрала чинності з 15.08.2013 року (далі – Постанова), затверджено перелік товарів (послуг), які тимчасово звільнені від податку на додану вартість.

Відповідно до п.28 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України, Постановою  затверджений перелік товарів (крім підакцизних товарів і товарів груп 1-24 згідно з УКТ ЗЕД) та послуг, операції з постачання/надання яких на митній території України тимчасово звільняються від обкладанням ПДВ, якщо такі товари оплачуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до ініціативи країн Великої вісімки «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення», та порядок їх постачання і надання.

ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян