КМДА Київська міська державна адміністрація


 Контакти, за якими можна звернутись щодо порушень чинного законодавства

"Антикорупційний номер телефону" Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, на який можна надати інформацію щодо порушень антикорупційного законодавства:

Телефоном: (044) 425-74-88

"Лінія довіри" управління з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на які можна повідомити інформацію щодо порушень антикорупційного законодавства:

Е-поштою за адресою: corruptionnet@ukr.net

Телефонами: (044) 202-60-10, (096) 588-11-88

Інформація надається анонімно, не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", а тому її надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана інформація використовуватиметься виключно як додаткове джерело для прийняття рішень щодо необхідності проведення перевірок, а також при плануванні та здійсненні інших заходів спрямованих на запобігання корупції.

___________________________________________________________________________________________________

Антикорупційний телефон управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у м. Києві  щодо протиправних дій працівників податкової служби: 461-77-34

Телефонна лінія НАБУ для звернень громадян щодо корупційних правопорушень: 0-800-503-200При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.