Головна  →  Адміністрація  →  Запобiгання проявам корупцiї  →  Інформаційні матеріалиv

Сектор взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання та виявлення корупції Подільської районної в місті Києві державної адміністрації інформує про початок другої хвилі електронного декларування.

З 1 січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 (ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» - ч. 1 ст. 3) зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб - сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається НАЗК.

У продовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію. При заповненні декларацій за 2016 рік застосовується розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на 1 січня 2016 року (1378 гривень).

З 1 січня 2017 року суб’єкти декларування мають повідомляти НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, якщо отриманий ними дохід, придбане майно перевищують суму у розмірі 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 1 січня 2017року - 80 тис. гривень). Відповідно до Кримінального кодексу України подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або умисне неподання декларації караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. У разі притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення у ній недостовірних відомостей суб’єкт декларування зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями. Дія антикорупційного закону в частині фінансового контролю не поширюється на категорії посад: посадових осіб закладів, установ та організацій, які здійснюють основну діяльність у сфері соціального обслуговування населення; охорони здоров’я (окрім керівників закладів охорони здоров’я); освіти (крім керівників ВНЗ та їх заступників); науки (крім президентів, перших віце-президентів, віце-президентів та головних учених секретарів, керівників НДІ та інших наукових установ); культури; мистецтв; відновлення та збереження національної пам’яті; фізичної культури, спорту, національно-патріотичного виховання. При заповненні електронної декларації пропонується користуватись виключно методичними рекомендаціями опублікованими на сайті НАЗК.

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

 

 

 

 

 

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян