КМДА Київська міська державна адміністрація


До уваги учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності!

ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС, ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

До уваги учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, постраждалих учасників революції Гідності та учасників війни, які брали участь в АТО/ООС!

Щомісячна адресна матеріальна допомога учасникам АТО/ООС на житлово-комунальні послуги

До уваги батьків дітей з інвалідністю

Оздоровлення дітей

Безкоштовне забезпечення киян ортопедичним взуттям та ортопедичними устілками, засобами особистої гігієни, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та осіб похилого віку придбаних за рахунок коштів бюджету міста Києва відповідно до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 рік

ПІЛЬГИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

Міжвідомчий центр допомоги громадянам з питань звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісті у зоні АТО

З метою надання громадянам допомоги у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісті у зоні АТО працює Міжвідомчий центр допомоги, який забезпечує невідкладне прийняття заяв та повідомлень про полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісті у зоні АТО.

Міжвідомчий центр допомоги працює з 9:00 до 18:00 за адресою: м. Київ, вул. Ірининська, 4.

Для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія» Центру за номерами телефонів: 0800-501-482,044-235-63-67, також звернення можуть бути надіслані на електронну скриньку polonhelp@ssu.gov.ua.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.