Головна  →  Адміністрація  →  Ветеран  →  Ганна Антонівна Волосевич

Ганна Антонівна Волосевич народилася 6 серпня 1922 року в місті Кам»янець-Подільську, Хмельницької області. Війна застала її в Чернівцях. Дивом молода дівчина потрапила в поїзд, який їхав на Київ. В Києві була його кінцева зупинка. Всі дорослі пасажири потягу були мобілізовані на будівництво оборонних споруд. Ганна ночами працювала телефоністкою на кінофабриці, а вдень – на оборонних роботах: копала траншеї, засипала піском мішки, будувала укріплення.

З 15-го серпня 1941 року почала працювати санітаркою в госпіталі, а вже в 1943 році визволяла Київ медсестрою. За бойові заслуги Ганна Антонівна нагороджена орденом «Вітчизняної війни ІІ ступеня» та орденом «За мужність ІІІ ступеня», має 28 медалей.

25 років була головою Ради ветеранів та інвалідів війни мікрорайону «Мостицький».

«Київ – місто мого життя. Недарма той потяг, в червні 41-го, привіз мене саме сюди. Я обороняла це місто, визволяла і відбудовувала. Тут живу і…житиму». 

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян