КМДА Київська міська державна адміністрація


Державна підтримка енергозбереження

Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги.

Для співвласників багатоповерхових будинків розроблена спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку. 

Громадянам Уряд пропонує здешевити послуги житлово-комунального господарства низкою кроків, наприклад, встановити негазовий котел або придбати енергозберігаюче обладнання чи матеріали. Вже понад 18 000 українців, які проживають у приватних будинках, скористалися кредитом на «негазові» котли та придбання енергозберігаючого обладнання (матеріалів). Детальніше познайомитися з усіма програмами можна на сайті Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України.

Відео: енергоефективні поради

Державна підтримка енергозбереження 

Енергоефективний калькулятор для ОСББ (+ інструкція)

Увага! У Держенергоефективності створено Call-центр

Утеплення будинку (відеоролик)

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки (+ презентація)

Енергомодернізація будівель бюджетної сфери

Докладніше про всі новини Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/news

____________________________________________________________________________________________________

- Поради з теплозбереження

- Як мешканцю долучитися до зняття показників з теплового лічильника (покрокова інструкція)

Практичний посібник "Енергоефективний будинок. Крок за кроком"

- Конкурс на кращий проект енергозбереження у будинках ОСББ та ЖБК м.Києва

Адреси будинків, де встановлені теплові лічильники

- Рекомендації до оформлення Проекту з реалізації енергоефективних заходів у житловому будинку міста Києва

- Умови кредитування АТ «Ощадбанк» у рамках впровадженням програми «Енергоефективність у житловому секторі України» для ОСББ

Дайджест «Енергетичні реформи» за 17-23 вересня від Українського кризового медіа-центруПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.