Головна  →  Адміністрація  →  Інформація громадянам  →  Охорона праці  →  Допомога роботодавцю в питаннях покращення умов праці, профілактики та зниження рівня виробничого травматизму і професійних захворювань

24 грудня 2013 року була проведена комплексна перевірка за ТОВ “СПЕКЛ” відповідно до Закону України “ Про охорону праці ” з метою попередження нещасних випадків на виробництві та дотримання правил поведінки працюючих і  норм охорони  праці, обов’язків і відповідальність роботодавців за додержанням нормативно-правових актів з охорони праці, зниження рівня виробничого травматизму та запобіганню нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві, на виконання правових, соціально – економічних, організаційно – технічних, санітарно – гігієнічних   заходів та засобів, спрямованих на збереження здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності. Перевірка  здійснена відділом з питань охорони праці Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (київської міської державної адміністрації) спільно з сектором з питань охорони праці Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

Керівник ТОВ “СПЕКЛ” - генеральний директор Рулько Олександр Петрович приділяє належну увагу охороні праці працівникам підприємства. ТОВ “СПЕКЛ” - виробнича компанія, основними напрямками діяльності підприємства є: виробництво пластикових та картонних карток різних видів та призначення; виробництво стартових пакетів для мобільних операторі; виробництво комплектів  для програм лояльності; надання послуг з введення даних та архівації документів.

Планом перевірки було додержання вимог законодавства з охорони праці: перевірка функціонування служби охорони праці на підприємстві, створення Постійно діючої комісії з питань охорони праці, виконання колективного договору в частині охорони праці, організація та проведення медичних оглядів працівників, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та спецодягом, наявність важких та шкідливих умов праці, атестація робочих місць,  навчання та перевірка знань з питань охорони праці, поліпшення умов праці на робочих місцях, проведення навчань по правилам безпечного ведення робіт, заплановані заходи направленні на підвищення безпеки охорони праці та їх виконання, фінансування охорони праці, огляд території та приміщень підприємства.

Начальник служби охорони праці та пожежної безпеки ТОВ “СПЕКЛ” Кучинський Дмитро Миколайович сприяв в проведенні перевірки, надаючи всі необхідні документи, ознайомив з приміщенням підприємства та прилеглою територією.  

У ході перевірки комісією було перевірено документи з дотримання законодавства з питань охорони праці, оглянуто приміщення,  проведено бесіди з працівниками пошти в частині дотримання законодавства з охорони праці. Слід зазначити, що дотримання законодавства в частині охорони праці у ТОВ “СПЕКЛ”  знаходиться на високому рівні.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян